"McCain It’s All Good "

Jde tu o více, než o produkty, které vyrábíme. Jde o to, kdo jsme a s jakým posláním postupujeme.

Některé společnosti jsou známé tím, co dělají, jiné jsou známé tím, pro koho to dělají.
Chceme být obojí a být výjimeční v každém aspektu našeho podnikání.

A na to je třeba čas. Je to běh na dlouhou trať, která začíná dobrými a opravdovými surovinami, jež přinesou spotřebitelům chuť a potěšení. Abychom dosáhli našeho cíle, naše ingredience kontrolujeme region po regionu. Jsme si tak jisti, že splňují nejvyšší standardy kvality. Protože pro nás jsou chuť a vysoká kvalita našich produktů tím nejdůležitějším.

Není to však jen o těch nejlepších ingrediencích. Je to také věc etiky a zásad rodinného podnikání. Od způsobu, jakým připravujeme dobré produkty, přes vazby, které jsme si vytvořili s našimi farmáři, až po vztahy založené na důvěře s našimi spotřebiteli. Samozřejmě není možné dohlížet na naše podnikání bez péče o životní prostředí a naše zaměstnance. Kvalitní a nutričně vyvážené ingredience, zdravé životní prostředí, správné zemědělské postupy a lidé, kteří jsou hrdí na svoji práci, to jsou základní prvky při vytváření dobrých produktů.

Ano, víme, že máme vlastní definici slova „dobré“. Ale děláme to proto, aby se tato definice vyvíjela především v závislosti na tom, jakou důležitost mu připisují naši spotřebitelé. Pokud si zvolí značku McCain, chceme, aby tak učinili především pro potěšení z výběru výrobků, které jsou pro ně dobré. Naše heslo je dobré.

"Vše v McCain je dobré" pro nás představuje opravdu všechno. Naši filozofii a naši obchodní strategii.

Naše hlavní hodnoty

Náš Kodex chování zdůrazňuje náš závazek
k zákonnému a etickému chování v podnikání. Také řídí všechna naše rozhodnutí a interakce.

1.

Autenticita

Být skutečný, otevřený a přátelský. Pozorně naslouchat. Držet slovo.

2.

Angažovanost

Vytvořit si vlastní budoucnost. Být vizionářem. Snažit se zlepšit společnost, svět a sami sebe.

3.

Upřímnost

Dělat to, co je správné. Budovat vztahy založené na důvěře, a nejen s našimi spotřebiteli, ale se všemi,
s kým jsme v kontaktu.

Poznejte naši historii

slider image

McCain po celém světě

Společnost McCain je předním světovým výrobcem mražených hranolků a bramborových specialit. Věděli jste, že každé čtvrté hranolky na světě jsou hranolky McCain? Jsme přítomni na 6 kontinentech, ve 160 zemích a zaměstnáváme více než 20 000 lidí. Naše výrobky se prodávají v supermarketech a v gastronomii.

slider image

McCain v Evropě

Administrativní a obchodní sídlo společnosti McCain Europe se nachází ve Villeneuve d'Ascq (Nord). V Evropě má společnost McCain 8 výrobních jednotek ve 4 zemích (Francie, Belgie, Nizozemsko a Polsko) a více než 1 600 zemědělských partnerů. Čtyři největší trhy v supermarketech jsou Francie, Německo, Belgie a Itálie.

slider image

Historie bratrů McCainů

V roce 1957 otevřeli bratři McCain ve svém rodném městě Florenceville v Kanadě továrnu na mražené hranolky. Byl to začátek úspěšného příběhu, který měl dobýt svět. I dnes je společnost McCain stále rodinným podnikem.

slider image

McCAIN - KANADSKÁ HISTORIE

Bratři McCainovi pocházejí z farmářské rodiny. Stejně jako jejich předkové se bratři McCainovi živí bramborami a svůj podnik stále rozvíjejí. Proto bylo jen otázkou času, kdy bratři přijdou s nápadem vyrábět mražené hranolky. Tak se zrodila značka McCain.

slider image

McCAIN PŘEKONÁVÁ ATLANTIK (1965)

V roce 1965 McCain překročil Atlantik a v roce 1968 otevřel ve Scarborough ve Velké Británii první evropský závod na výrobu mražených hranolků. To by byl začátek velkého evropského dobrodružství.

slider image

1973: McCAIN JDE NA KONTINENT

McCain překračuje kanál La Manche a kupuje svou první továrnu na výrobu hranolků v nizozemském Lewedorpu. V roce 1991 pak další továrna v Lelystadu.

Obě lokality byly vybrány tak, aby byly co nejblíže bramborovým polím.

slider image

1981: McCAIN PŘICHÁZÍ DO FRANCIE

Společnost McCain pokračovala v expanzi a v roce 1981 otevřela další závod v Harnes v Pas-de-Calais ve Francii.

slider image

McCAIN (2001)

Společnost McCain otevírá novou továrnu v Matougues v regionu Grand Est. Tato továrna je největší výrobní linkou na hranolky na světě.

slider image

McCAIN Česká republika

Výrobky McCain se v České republice objevily v roce 1995. Výrobky byly prezentovány na veletrzích pořádaných distribucí nebo na populárních potravinářských veletrzích konaných v České republice. Uvedení nových výrobků na trh doprovázely tiskové konference a ochutnávky v obchodech.

Seznamte se s našimi odborníky

Stejně, jako pečlivě vybíráme ty nejlepší brambory v nejlepších regionech Evropy, tak se obklopujeme těmi nejlepšími specialisty. Pěstitelé a farmáři, zemědělští inženýři, výrobní týmy - všichni jsou k službám pro vaše potěšení z jídla!