Kdo jsme

Naše vize

Být dobří

McCain - It's All Good! 

jsou to víc než jen potraviny, které vytváříme; jde o to, kdo jsme a co děláme jako společnost.

Některé společnosti jsou známé svými produkty a některé jsou známé kvůli lidem, kteří je vyrábějí. My bychom chtěli být známí kvůli obojímu. Chceme být dobří ve všech aspektech našeho podnikání.

Ale bude to nějakou dobu trvat. Jsme na cestě, která začíná dobrým jídlem. Vyrábíme ho z opravdových, zdravých ingrediencí a našim cílem je vytvářet produkty, které skvěle chutnají a vyčarují vám na tváři úsměv. Za tímto účelem produkty přizpůsobujeme region od regionu, aby plnily naše standardy dobré kvality. Upřímně řečeno, na ničem jiném nám nezáleží tolik, než aby naše jídlo chutnalo skvěle.

Čtěte více

Náš slogan "It's All Good" (Vše je dobré) se nevztahuje jen na dobré jídlo (a že dobré skutečně je). Týká se všech aspektů našeho rodinného podnikání. Počínaje tím, jak připravujeme naše produkty i jak pracujeme s našimi zemědělci, až po naše vztahy se zákazníky. O naše podnikání se snažíme pečovat stejně tak, jako o životní prostředí a o naše lidi. Podtrženo a sečteno, nutriční složení produktů, zdravé životní prostředí, udržitelné zemědělské postupy a šťastní lidé – to vše je pro nás při výrobě skutečně dobrých potravin zcela zásadní.
Víme, že každý z nás si význam slova „dobrý“ vykládá po svém. Naše definice dobra se proto bude odvíjet od toho, jak jej naši zákazníci a spotřebitelé budou definovat pro sebe. Chceme totiž, aby všem, kteří si zakoupí naše výrobky, chutnalo a byli spokojení, že si vybrali právě McCain.
Naše slovo je „dobro“..
McCain "It's All Good" (Vše je dobré) je pro nás vším. Je to naše filozofie i nedílná součást naší obchodní strategie.

Objevte naše hodnoty

Být dobří

Tohle by se vám mělo líbit

Děláme dobro
Pole brambor

Zodpovědnost za životní prostředí

Zjistěte víc
Nejčtěnější
články